'); document.write(''); }
OLEROM FORUM 1
Будуємо майбутнє. Від мрії до результату

Початок

сб, вер 30 2017, 08:30

Кінець

пн, жовт 02 2017, 00:00

Детально

Цьогорічний форум збере унікальних спікерів, людей дії іноваційного мислення, тих творців нового часу і нових цінностей, які не злякалися реалізувати свої мрії.Ми усвідомлюємо, що наш світ змінюється стрімкими темпами: все коротше стають секунди в хвилині, все швидше ми повинні приймати рішення.Наше завдання - надати кожному можливість отримати нові знання, натхнення і мотивацію від гуру міжнародного рівня, які змінили хід світової бізнес історії. Завдяки networking нового часу і тієї синергії думок, яку ми прагнемо створити на заході, Ви також можете опинитися серед людей, які змінюють світ.Як результат - трансформація мислення і безмежність можливостей в сучасному світі технологій. Головне, не боятися бути іншими і встигати «ловити» ідеї, які витають у повітрі.

Фото галерея

Немає елементів

Натисніть для завантаження

Відео галерея

Немає елементів

Натисніть для завантаження

Локація

Палац Спорту

Доповідачі

fiber_manual_record
Siri / Співзасновник
fiber_manual_record
ТАВР MEDIA / Коммерційний директор
fiber_manual_record
Українська банерна мережа / Менеджер
fiber_manual_record
Apple / Співзасновник
fiber_manual_record
Kickstarter / Співзасновник

Модератори

Результатів не знайдено
Спробуйте змінити параметри пошуку або фільтр, щоб знайти те, що ви шукаєте.
Немає елементів

Спонсори

Ukraine
Телеканал новин «24» — перший український цілодобовий новинний канал. Офіційною датою початку історії телеканалу є 1 березня 2006 року — саме у цей день відбувся перший цілодобовий ефір.
Ukraine
Україна завжди асоціювалась в іноземців зі світовою житницею (breadbasket), але зараз, окрім потужного агросектору, в України з’явився унікальний шанс стати ще й глобальним “інтелектуальним кошиком” (brainbasket), що експортує результати інтелектуальної діяльності наших ІТ-спеціалістів.
Ukraine
BrainTV - це медіа проект фонду BrainBasket, інтернет-телеканал про інформаційні технології в Україні, який був запущений у квітні 2016. Мовлення включає в себе технічні курси, аналітичні сюжети та ток-шоу в прямому ефірі. Команда складається з 7 професіоналів.
Київ, Київська, Ukraine
Dsnews - це ресурс для людей, які бажають бути в курсі останніх подій, але не хочуть витрачати час на перегляд численних новинних стрічок.
Ukraine
Фонд Сіда Східна Європа (Seed Forum) є неприбутковою громадською організацією з двома штаб-квартирами у Києві, Україні та Лондоні, Великобританія.
Ukraine
Nimses – єдина світова система, яка фіксує та зберігає прожитий час людського життя та дозволяє ним управляти. Після реєстрації в Nimses кожна хвилина життя людини перетворюється в один nim (нiм), унікальний цифровий запис, що не зникає.
Ukraine
16 років допомагаємо українцям знайти роботуСайт rabota.ua з'явився в 2000-му році та став першим онлайн-ресурсом з пошуку роботи в Україні.
Ukraine
SmartPress - це проект компанії «АС-Медіа», яка з серпня 2008 року працює на українському ринку у форматі передплатного агентства повного циклу.
Ukraine
Радіостанція Хіт FM – найбільша радіомережа УкраїниПокриття 86% території України! Більше 100 міст!Більше 3 мільйонів слухачів щоденно!
Ukraine
Yakaboo.ua - найбільший в Україні інтернет-магазин, який має дванадцятирічний досвід роботи в області онлайн-маркетингу.
Ukraine
Про концепцію Фонду: Благодійний фонд «Благомай» займається зміною усвідомленості людей до здійснення благих справ, допомагає робити добрі справи правильно, створює можливості робити добрі справи і прищеплює звичку робити добрі справи.
Київ, Київська область, Ukraine
Перший номер БІЗНЕС вийшов у грудні 1992 року під керівництвом підприємця Сергій Мельничук, який розробив концепцію видання.
Ukraine
Журнал «Колесо Жизни» — это журнал свежих, ярких и креативных людей. Это журнал от тех и для тех, кто увлечен собой, миром вокруг, кто готов побеждать и наслаждаться своей победой. А мы все победители – ведь мы живем! Прямо сейчас, в эту секунду.
Ukraine
"Обозреватель" - інтернет-видання, створене в 2001 році. Ми займаємо перше місце в рейтингу щоденної відвідуваності серед інтернет-ЗМІ України.
Ukraine
«Оксі Таксі» – перша служба таксі в Києві, автопарк якої повністю складається з електромобілів: стандартний Nissan Leaf та преміальний Tesla S 90D.
Ukraine
«Радіо Київ – 98 FM» - Перша міська офіційна радіостанція.Початок мовлення: 29 березня 2004 рік.
Washington, DC, Сполучені Штати
info@synergy.net
Erp / crm software, Software development, Ecommerce development, Internet - products & services, Game development, Mobile development, Web design, Database administration, Web development, Desktop software development, Information technology consultants, Synergy, Mobile design, Quality Assurance & Testing
«Синергетика» - українська ІТ-компания, котра вже 17 років надає IT-послуги клієнтам із 14 стран світу, включаючи США, Ізраїль, Великобританію і Німеччину.

Організатори

44 Shota Rustaveli Street, Київ, Київська область, Ukraine
training@olerom.com
Компанія Olerom допомагає власникам, топ-менеджерам компаній підвищити ефективність бізнесу. Спеціалізація Олером полягає в організації та проведенні відкритих, корпоративних тренінгів, семінарів, бізнес-консалтингу.

Адреса